امروز: ۱۴۰۳ دوشنبه ۴ تير
کد: 17614-21      تعداد بازدید : 30038

تداوم حركت رو به جلوی صندوق ذخیره كاركنان بانک شهر

مدیر عامل صندوق ذخیره کارکنان بانک شهر با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در این صندوق طی ماه های اخیر تاکید کرد
 

مدیر عامل صندوق ذخیره کارکنان بانک شهر با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در این صندوق طی ماه های اخیر تاکید کرد: حركت رو به جلوی صندوق ذخیره كاركنان بانک شهر برای دستیابی به اهداف تعیین شده طی سال جدید نیز ادامه خواهد یافت.

سید علیرضا سیداردوبادی با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان به تک تک اعضای صندوق ذخیره کارکنان بانک شهر،گفت: ضمن تبریک حلول ماه رحمت ، برکت و غفران،از درگاه احدیت برای همه عزیزان قبولی طاعات و عبادت خاضعانه را خواستارم.

وی درادامه با اشاره به فعالیت های صورت گرفته از ماه های پایانی سال ،افزود:معتقدیم در وضعیت فعلی صندوق باید نگاه رو به جلو داشته باشد و انشاالله با توان حداکثری به اهداف مورد نظر خواهیم رسید.

مدیر عامل صندوق ذخیره کارکنان بانک شهر در ادامه با اشاره به فروش ملک محل استقرار کارکنان صندوق کارکنان ( ملک سعادت آباد) در دوره مدیریت قبلی و آن هم در روزهای پایانی تصدی ،گفت: باید تاکید کنم که اگر ما به موقع اقدامات لازم را انجام نمی دادیم و ساختمانی را برای کارکنان و شرکت های تابع صندوق خریداری نمی کردیم ، با توجه به افزایش روز افزون قیمت ملک در پایتخت ؛ این موضوع می توانست به مشکلی بزرگ برای صندوق ذخیره کارکنان و شرکت های تابعه تبدیل شود.

اردوبادی در همین رابطه تصریح کرد:صندوق ذخیره کارکنان بانک شهر در دی ماه سال 1398 با اخذ مجوز از هیأت مدیره بانک شهر و سیر مراحل قانونی، باوجود مشکلات و چالش های موجود از جمله کمبود بودجه و نقدینگی موفق به خرید ساختمان اداری و تجاری در بهترین موقعیت شهری و با نازلترین قیمت به صورت اقساط شد؛که خوشبختانه این مهم باعث ایجاد ارزش افزوده چشم گیر برای اعضای محترم صندوق در سال جدید شده است .

مدیر عامل صندوق ذخیره کارکنان بانک شهر افزود:این ساختمان به متراز تقریبی 1700 متر مربع در چهار طبقه اداری و دو دهنه واحد تجاری ، با تمامی ملزومات و تجهیزات اداری آن خریداری شد که این امر باعث کاهش هزینه های این صندوق شده است .

وی همچنین با اشاره به چابک سازی نیروهای انسانی این صندوق در سال ۹۷  گفت: این اقدام در راستای اصلاح ساختار و صرفه‌جویی در منابع و به کارگیری نیروهای کارآمد و با سابقه صورت گرفته است.

اردوبادی در همین رابطه تصریح کرد:با توجه به اصل پرداخت های پرسنلی هدفمند به نیروها ؛ آئین نامه ها حقوق ، دستمزد ، رفاهی و... کارکنان صندوق ذخیره کارکنان بانک شهر تنظیم شد، که خوشبختانه این مهم  از به هدر رفتن منابع قابل توجهی از صندوق جلوگیری کرد.

 مدیر عامل صندوق ذخیره کارکنان بانک شهر با تاکید بر توجه همه جانبه به عملکرد شرکت های زیر مجموعه این صندوق گفت : از چهار شرکت زیر مجموعه این صندوق که در زمینه های مختلف فعالیت می کنند،" شرکت تجارت بین الملل صنایع و معادن ایرانیان "در زمینه تامین نیروی انسانی بانک ، "شرکت فراتجارت امین شهر" در زمینه بازرگانی داخلی و خارجی، "شرکت خدمات مالی و مدیریت خبرگان شهر" مسئولیت بازرسی و حسابرسی شعب و شرکت های زیر مجموعه بانک و "شرکت بهساز عمران شهر پاد" که شرکت ساختمانی است وظیفه  تکمیل پروزه های نیمه کاره بانک شهر را بر عهده دارد.

اردوبادی اظهار امیدواری کرد: با برنامه ریزی های انجام شده جهت سود آوری شرکت های زیر مجموعه ،تلاش می شود پس از رفع مشکلات موجود ، این صندوق را تا پایان سال به سودهی برسانیم.

اردوبادی از هماهنگی با مدیر عامل محترم بانک شهر جهت واگذاری بخشی از پروژه های تکمیل شده بانک شهر  خبر داد و گفت : با موافقت ضمنی مدیر عامل محترم بانک در آینده نزدیک پروژه های تکمیل شده بانک شهر توسط شرکت بهساز عمران شهر پاد، جهت فروش و واگذاری به اعضای صندوق معرفی خواهیم کرد .

وی با اشاره به برگزاری مجمع شرکت های زیر مجموعه این صندوق گفت : مجمع این صندوق نیز در آینده نزدیک برگزار و نتیجه آن به اعضای محترم صندوق اعلام خواهد شد .

 

نظر شما :
captcha